Пакувальний папір і стрічки оптом

Бант для подарункових упаковок, декоративні стрічки

Новий Рік і Різдво близько, ви зайняті приємними клопотами: вибираєте Ялинку, підбираєте ідеальні ялинкові іграшки, а також думаєте, що подарувати близьким. Ми підготували кілька рекомендацій, які подарунки вибрати.

5 ідей душевних подарунків на Різдво

Різдво Христове - особливе свято. У цей день хочеться дарувати близьким людям щось тепле і добре. Ось кілька ідей душевних подарунків на Різдво Христове.

1. Добра книга. Це може бути казка або історія зі щасливим кінцем, життєстверджуюча. Такі книги привносять радість в повсякденність, дають сили долати життєві випробування і кризи.

2. Теплий плед. Довгими зимовими вечорами дуже приємно загорнутися пледом і почитати книгу або журнал. Цей подарунок буде дарувати тепло і свідчити про вашому душевному відношенні.

. Медові пряники власного приготування. Рецепт можна взяти в інтернеті. Пряники прикрасити глазур'ю на тему Різдва: зірки, сніжинки, сніговики.

4. Теплі шкарпетки або рукавиці. Можна пов'язати самої або замовити майстрині. Майстриню з в'язання можна знайти в соціальних мережах, наприклад в Інстаграм. Теплі речі будуть зігрівати в морози близької людини і нагадувати про вашу турботу.

5. Можна зібратися разом з усіма близькими людьми і подивитися добрий фільм на тему Різдва в затишній домашній обстановці. Після перегляду фільму дістати чайний сервіз і влаштувати чаювання з тортом.

Щасливого Різдва Христового!

Загляньте в розділ Новорічні прикраси -- він включає в себе більше 400 видів ялинкових іграшок, ялинкових кульок, дощику.

Доставка замовлень по Україні - Харків, Дніпро, Київ, Чернівці, Хмельницький та ін.

Stenson